Ružbašské Vianočné Trhy 2015 – 1. Ročník – VIDEO

Pred prvým ročníkom Ružbašských Vianočných trhov sme mali veľký rešpekt. Nevedeli sme odhadnúť koľko ľudí nás príde povzbudiť. Bude dostatok punču? Príde dosť ľudí? Ale energiu, ktorú sme do tejto akcie investovali, sa nám stonásobne vrátila. Také množstvo ľudí sme skutočne nečakali. Dokonca ani kapacita kina nepostačovala, čo sa stáva málokedy. V programe si našli svoje miesto deti z materskej a základnej školy.Pod vedením svojich učiteliek nám zaspievali, zatancovali, zavinšovali…

Spevácky zbor z kostola Obetovania Pána sme často len počuli z horuše z nášho kostola. Tentoraz sme ich mohli vidieť naživo, priamo v akcii. Predstavili sa nám aj mladé talenty- Anika Fečíková, Jozef Romaňák, Andrejka Bajnóczyová, Peter Martinek. Každý z účinkujúcich dostal malú pozornosť, pre spomienku na tento predvianočný večer. Program ukončili folklórne súbory Vrchovina a Staroľubovňan. Bola to krásna bodka za úžasným programom. V stánkoch ste mohli nájsť ručne vyrobené výrobky, skauti rozdávali vianočné kakao so šľahačkou, Jednota dôchodcov Slovenska pre vás napiekli chutné vianočné koláčiky. Ivka a Anka Kutkové pripravili takmer 50L vynikajúceho Vianočného punču, ktorý rozvoniaval po celom okolí. Jeden stánok však chýbal, na ceste z Lackovej do Vyšných Ružbách mali Lackoviania nepríjemnú nehodu na kopci Míľava. Prajeme skoré uzdravenie, veríme, že táto nehoda vás neodradí a budete minimálne tak aktívny ako doteraz.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, aj tým, ktorí sa zúčastniť nemohli. Veríme, že budúci ročník sa nám podarí pre vás zorganizovať s novými talentami našej obce.

Video z akcie NOVINKA

Fotky z akcie